Listopad 2010

Halloween

2. listopadu 2010 v 21:53 | Naty |  Dny na ranči
Ahojte :)
tak co, jak si koníci užili Halloween?? ano, zrovna Halloween, starý známý svátek duchů, strašidel, sladkostí a hlavně zábavy :).
U nás na ranči byla taková "menší" oslavička, hlavně pro koníky :) Nejdříve jsme si zajezdili, samozřejmě,že podmínkou bylo, aby jezdci nebo alespoň koně byli vyzdobeni tak trochu jako strašidla :D a toho hodně jezdců využilo..zejména Filip a Honza se převlíkli za "kostlivce" :D tuto část si všichni velice užili, hlavně konečný závod, který se konal na louce poblíž našeho ranče. :) Konečný závod vyhrál jenom o kousíček náš brigádník Kuba, který měl vypůjčeného Beautyho :) sice se to zdá trošku nepochopitelné, ale Beauty umí být hoodně rychlý :D druhá byla Šárka s Čarodějkou a třetí náš soused se svým koněm ;)
Poté byl odpočinek, malá hostina a začala přehlídka kostýmů, neboli jak se připravili jezdci I se svým koněm :) Jako první výhra byl velký umělý pohár naplněný sladkostmi a velký věnec ze zeleniny pro koníka x)
A výhercem se stal-> Filip a Honza se svým "kostlivcem" a vyzdobenou Daisy :D velice originální práce ;D
Po vyhlášení pak nastala oslava a společné obchůzky kolem stájí, všichni koníci byli odměněni velice výbornou zeleninou :))
Tak to bude z našeho Halloween day všechno..mějte se fanfárově a já ještě písnu..nebojte ;)
Naty :*