Říjen 2010

Konečné píšu..:D

4. října 2010 v 16:04 | Naty |  Dny na ranči
Ahoj všem..:)
tak si asi říkáte, že sem se po tý době vůbec ozvala..což teď bych se asi měla hodně stydět..:/ jenomže škola povinnosti a hodně jiných věcí..no prostě jsem měla fakt frmol ;/..určitě bych neřekla že gympl dá tolik práce..navíc se mi po několikátý vymazalo zase to menu! a to už sem fakticky pěnila! :/ Stěžovala sem si na Blog.cz, ale ti mi jenom odpověděli, že se omlouvají ale nemůžou nic dělat..
Chjo..ta škola je hrozná..už aby zase byly prázdniny! :D
Co se týče SCH tak jsem před týdnem měla narozky..x) no a dostala jsem nějaké ty peníze tak si půjdu určitě nějaké SCH koupit ;D chtěla jsem už v pátek, ale ještě jsme šli k babičce která mi taky dala nějké peníze, můžu si teda koupit něco o trochu dražšího než jenom jednoho Schleicha ;) Chtěla bych si koupit pony riding set nebo nějakého SCH spíš new 2010 ;) Taky bych ještě chtěla jezdce..ale to se musim rozhodnout co si koupim, podle toho co tam budou mít, protože u nás v Pompu toho zas až tolik nemaj..:/ a ještě mi vadí, že Vás tam stíhaj jak kdybyste byli vykrádači obchodů ;O :D.
No tak já už jdu, ještě jednou se chci omluvit, a kdybyste si mě někdo smazal, tak to pochopim, ale teda fakt si vážim těch, co mě ještě nesmazali ;*♥
Naty :))