Srpen 2010

Tak já odjíždím..:'(

18. srpna 2010 v 14:48 | Naty |  Dny na ranči
No takže já odjíždím..:/ bude se mi po Vás stejskat ;/ Možná tam ale bude net, což by bylo super ;D, ale raději nic neslibuju..=)

Bleskovku jsem už vyhodnotila... takže správně odpověděli..
Aša
Koník
Tereza
kiki-tysa
Terka- bohužel nemá ranč ale jsem moc ráda, že nás navštívila a napsala i do bleskovky ;) tak snad se tady zase ukážeš a diplomek si vyzvedneš nebo ti ho pošlu ne e-mail ;)
(Samantha)- bohužel, tys odpověděla jen napůl, ale dám ti šanci když mi řekneš--> matku našeho Lipického valacha Torfyho..:) (Několikrát jsem to psala a určitě to musíš ale tušit =) PS: je z našeho ranče a Torfy není vyroben jako Lipicán ;)

Tak já už spěchám! Zachvilku už máme jet, tak se tady mějte a ahooj!
Naty:*

Doma ;P

16. srpna 2010 v 14:16 | Naty |  Dny na ranči
Ahoj všichni! :)
Tak se sice omlouvám, že jsem teďko nenapsala, ale byla jsem skoro celou dobu pryč ;/. A bohužel Vás asi nepotěším, ale ve středu zase jedu do Chorvatska :/, sice mě to štve že nemám vůbec čas, ale bude tam moře! (jak nečekaný :D:D) a tudíž i fotky ;D. Kdyžtak vám napíšu potom koníky které bych si mohla vzít ssebou, ještě nevím ;)

No na ranči se po velkých deštích vůbec nemůžou využívat velké pastviny. Jsou celé zablácené a ploty poškozené. Takže koně necháváme ve stáji nebo je odvedeme na naše druhé, menší pastviny ;) Sára trénuje s Lisou na Velkou Drezurní soutěž, která se bude konat poblíž Prahy :) A také se všichni už těší, až se uzdraví naše Šárka po dlouhé silné angíně..:)

Co se týče webu, spíše menu a dessu tak ten jsem opravila asi hned potom co se mi to rozbilo. Jenomže druhý den se to zase vymazalo! Štve mě to! Ještě jednou a napíšu fakt správcům blog.cz! :/
No řešit to nebudu a zkusim to znova :) potom oběhnu SRka a vyhodnotim Bleskovku..;)
PP :*

Cože?!

2. srpna 2010 v 13:53 | Naty |  Dny na ranči
Ahoj všichni, tak jsem zpátky z vody ale se zděšením!! NĚKDO nebo spíše NĚCO MI SMAZALO CELÝ DESS, MENU a RUBRIKY!!! Já zuřim! Tolik práce mi to dalo, všechno... Vůbec nwm jak se to mohlo stát, jestli se někdo na můj web naboural nebo spíše nějaká chyba..nestalo se něco podobného někomu z vás? Achjo..to abych všechno dělala znova. Naštěstí mám všechny obrázky fotky a dess uloženej v PC ale i tak.. Hned toho někdo s radostí využil, a začal si stěžovat na můj ranč...jenomže nemůžu za to co se stalo! :/ Snad to SRka pochopíte a nikdo si mě nesmaže...
Dneska dny na ranči nebudou, nemám náladu a musim to všechno dělat znova.

Ještě sem chtěla poprosit SRka jestli by každé napsalo ZŮSTÁVÁM/NEZŮSTÁVÁM abych věděla, koho mám v SR teď je to taková kaše..;)
Děkuju za pochopení =)