Červen 2010

Jupí!...:D

26. června 2010 v 11:45 | Naty |  Dny na ranči
Ano! Ano! Konečně jsem z5! :) Musím Vám tedy říct, že se mi po Vás strašně stejskalo, a hlavně po psaní článků :P. Napsala bych už dřív, ale jeli jsme pryč. Samozřejmě už je všechno jako dřív takže BUDE ZASE HODNĚ ČLÁNKŮ A BUDU OBÍHAT! Wuáá! :D já mám radost :D, uzavřená klasifikace, takže žádný písemky! Mmm, super prostě! :P

No já se mám dobře, teď už budu mít čas na všechno, ale stejně to bude nejlepší o prázdninách :). Těším se až pojedu s Koníkem na tábor do Favor! Budeme fotit a hlavně si to užívat! ;D Což mi připomíná, že taky musím přednastavit na tu dobu články...:)

Koníci se mají skvěle, trénuje se a trénuje se... nastaly u nás konečně letní teploty x). Chodí se plavit a koníci teď traví více času na pastvinách než ve stáji. Pořád pátráme po Beautyho předcích abychom zjistili proč má tak problémový chrup, pomáhá nám také Stela z ranče GH tak snad na něco přijdeme...:)

Tak mě napadlo, že jste dlouho neměli nějaké fotečky že? Nebojte, hned se to napraví ;D.
PP :)

10.6.

10. června 2010 v 19:43 | Naty |  Dny na ranči
Ahoj, moc se omlouvám, ale neměla jsem vůbec čas :/ a bohužel do konce týdne ani mít NABUDU :/ :(. Moc mě to mrzí, ale pořád zkouší ve škole a ty úkoly, no nedá se to stíhat :((. Už bych chtěla prázdniny, mít klid a hlavně ČAS!! :/ Takže mě prosím omluvte ale DOKONCE TÝDNE NEBUDU MOCT OBÍHAT ANI MOC PSÁT! :( Snad se to zlepší, brzy už bude klasifikace, tak to už zkoušení nebude ;)

Na ranči teď panují obrovská vedra! V těchto vedrech se pomalu nedá jezdit ani na vyjížďky a co teprve na jízdárnu! Proto jsme na dva dny odložili těžké tréninky zejména pro starší koně a jezdíme koně plavit do nedalekého rybníka :). Koníkům se to samozřejmě moc líbí, ale nemůžeme otálet dlouho, abychom toho moc nedoháněli :).

Tak se mějte, a ještě jednou mě MOC omluvte :/ :)