Květen 2010

Promiňte :/

30. května 2010 v 20:24 | Naty |  Dny na ranči
Ahojky všichni :)

Vážně se Vám moc omlouvám, ale tenhle týden jsem vůbec nestíhala! :O Jeli jsme na školní výlet, na celý den, potom jsem musela udělat dva referáty a nakonec má ještě naše třída problémy s třídní.... no hrůza to je, příští týden by to mělo být lepší, ale pořád samý úkoly máme :/ a co vy? M áte se líp jak já? :)

Na ranči je teď neobvykle klid... takže jezdíme na vyjížďky a trénujeme ;). Akorát máme problémy s Beautym, už minulý rok měl problémy se zuby a teď se to znova projevilo, ptali jsme se Karolíny, ale ta si s tím moc rady neví. :/ Říkala, že je klidně možné aby to měl Beauty dědičně, tak jsme se tedy rozhodli, že budeme pátrat po Beautyho předcích...:) začneme už zítra a to hned zajedeme k Panu Zárubovi, od kterého jsme Beautyho kupili, takže se uvidí ;) Snad nějakou tu záhadu vyřešíme a najdeme ;).

No tak to je vše, pište vzkazy a nebojte, teď budu psát častějš ;D

Naty

22.5. =)

22. května 2010 v 11:20 | Naty |  Dny na ranči
Ahoj ;*

Tak co? Jak se máte? :). Já docela dobře, máme tady vážně moc hezké počasí a dcl i teplo ;D. Ve čtvrtek jsem byla s Koníkem ve městě, že si teda koupíme něco na ten tábor (měli jsme na mysli hřebelec, hřbílko a tak..) prostě na čištění :). Jenomže ve městě jsme s hrůzou zjistili že ten obchod, kde sme si kupovali Chapsy, kalhoty se přestěhoval do úplně jiného města :/. Naštěstí jsme našly jiný obchod, který ale zase nemá oteřeno skoro vůbec ;/. Takže super, už ani v tomhle městě není obchod pro jezdce a koně. Nezbývá nám, než si to teda objednat přes internet za aspoň že, dobrou cenu ;D.

Na ranči je teď frmol, Sára s Filipem dneska dali většinu koní ne pastvu, nemá totiž pršet a už by pastvy stejně chtěly trochu popást :D. Míša odjela na soutěž a Matěj si vzal na starost pár dětí na poníky. Našemu blízkému sousednímu ranči Gold Horseshue se však stala pohroma, utekly tři klisny! Všichni kteří mají čas tak hledají a hledají, nemůžeme se sice motat do práce policie, ale něco musíme udělat. Tak snad se klisny brzy najdou! :)

Jo a málem bych zapoměla, když jsme tedy byly s Koníkem ve městě, tak jsme zašli do Švadlenky, našeho oblíbeného obchodu s látkami ;D. No a koupili jsme si úžasné provázky několika barev! Tak čekejte že něco vyrobím a také možná budu nabízet k prodeji, ale to se ještě uvidí ;P

Jé tak máte docela dlouhé news, ale co je to všechno co jsem chtěla napsat ;).
PP :*

Fotky Stablíků

17. května 2010 v 16:32 | Naty |  Fotogalerie
Tak a tady máte fotky Stablemates z různých rančů, zdroj vždycky uvedu ;)

Úžasná fotka =)Nasny tak úžasně fotí! Obdivují ji =) zdroj:
Nasny, rajče stránky- www.legermaine.wbs.cz
Vážně se koukněte! Všechny fotky jsou opravdu boží! Chtěla bych umět takhle fotit ;D

13.5.

13. května 2010 v 18:47 | Naty |  Dny na ranči
Ahoj ;P

Já se omlouvám, ale teď toho máme ve škole hodně, samé písemky, úkoly, referáty a tak :/. Je to hrozný, vůbec nwm proč nám učitelé dávají tolik úkolů zrovna teď. Ale tk snad se to zlepší když už brzy bude konec školního roku...já se tak těším! ;D

A co Vy, jak se máte?? Já docela dobře. S tím táborem s Koníkem to vypadá slibně! Volala mi totiž a říkala, že na ten tábor v červenci pojede! To je super! :D už se taky těším! ;)

Na ranči nic moc nového, Míša, Šárka a Filip se přihlásili do soutěží. Využívají toho, že je teď hodně nabídek a také hodně lákavých výher =). Dneska se trénovala Drezura a PK. Přirozenou komunikaci si teď docela oblíbil Filip. Takže to vypadá, že ji teď budeme trénovat častějš ;).

No tak se mějte a pište komenty ;D

Dny na rančíku ;D

9. května 2010 v 15:30 | Naty |  Dny na ranči
Ahooj =)

Tak se hlavně omlouvám ,že moc nepíšu, ale máme samé písemky takže se musim učit ;/. Teď se to pokusím napravit ,ale nic konkrétně neslibuju, protože sliby-chyby :/, teď mám čas tak sem hodím pár článků ;).Včera jsem byla na oslavě a vrátili jsme se asi v deset, takže jsem nemohla napsat.

 Právě si pochutnávám na kuličkách z Chocapicu bez mlíka, prostě suchý :D. Úplně na nich ujíždim :D :D, v pátek u mě byla Koník, ohledně té stáje u nás na půdě, a snědli jsme skoro dvě misky těhle "kuliček" :D Mňám!! :D

Jinak na ranči nic nového, jak už jsem psala s Koníkem jsme měřili tu stáj na půdě a vypadá to slibně! Těším se ;P. Poslední týden je takové Májové počasí, prší, svítí sluníčko, zamračeno no prostě se to takhle mění tak nejde moc plánovat tréninky. Ale i tak se musí trénovat a jezdit na vyjížďky ;)

Tak teď oběhnu, podívám se po nových SRkách, no prostě dám všechno dohromady ;D

A tady máte po zpestření nálady hezké videjko o koních... =)
Mixík fotek

5. května 2010 v 21:12 | Naty |  Fotogalerie
Tak tady máte pár zajímavých fotek které jsem vyhrabala =)

areál a vybavení ranče 005.jpg Zimní :)

areál a vybavení ranče 011.jpg

areál a vybavení ranče 022.jpg

PZ (plemenné zkoušky- photo by Koník)setkání s rančem Gold horseshue =)

image    

image

image


image


  image  s Čertem ( náš kocour)

Luna
  image

Moc se omlouvám, ale nejdou nahrávat fotky, pstě se mi ukáže stránku nelze zobrazit :/ je to už delší dobu a štve mě to :/ :? tak jsem kopírovala ale snad se to časem zlepší ;)