Duben 2010

Píšu rychle...

29. dubna 2010 v 21:14 | Naty |  Dny na ranči
Ahojec, píšu hodně rychle tak: =)

-Na ranči je, jak už jsem psala velice napilno, ještě k tomu si ve výběhu Caramel poranila nohu o drát, který tam buď někdo nastražil nebo zával vítr, to bohužel nikdo na ranči neví. Není to nic vážného, Karolína ji ošetřila a Caramel teď odpočívá ;).

- Já se mám docela dobře, je moc hezky tak mám dobrou náladu, akorát musíme sedět ve škole a to mě vůbec nebaví,  když je tak hezky :/

Tak se mějte, pište vzkazy a ahooj ;)

Konečně ;)

27. dubna 2010 v 18:57 | Naty |  Dny na ranči
Ahoj tak a konečně mám po zkouškách a nemusím se učit! Jupí!! :D :D Mám radost, ptže teď budu plně obíhat a psát články ;) je sice škola ale jinak bych měla mít čas =). A hlavně mám radost ,že mě na gympl VZALI!! =D. Fakt jsem mooc ráda ani nevíte jak! Je to těžkej gympl, z 80 co se tam hlásili jich vzali 31 a já měla takový štěstí že jsem byla 28 =P. Nechci se vytahovat ale mám prostě upřímnou radost ;).

Jináč koníci se mají dobře, je teď období závodů tak trénujeme a trénujeme... Samozřejmě jezdíme na vyjížďky a máme nezvykle hodně nabídek na ježdění, tak je na ranči pilno... =)

Zítra půjdu s koníkem na Biologickou olimpiádu ještě brzy ráno ;/, ale dobrý je, že nebudu mít odpoledku ;). Na olimpiádu jsme měli mít vstupní úkol, ale já nikde nesehnala obrysové pero z labutě, páč mi ten vstupní úkol učitelka dala v půlce dubna a Koník to měla od ledna... ale co uvidíme ;)

tak já jdu obíhat, PP ;*

Nestíhám....=(

14. dubna 2010 v 20:16 | Naty |  Dny na ranči
Ahojky, já teď v poslední době vůbec nestíhám....myslela jsem si ,že dneska budu jenom přednastavovat, ale musela sem se šprtat příroďák.. ještě se taky teď podívám na matiku,fyziku a češtinu- z toho totiž zejtra píšeme :/. Naštěstí že se nemusím dívat na Angličtinu.. jedinej předmět kterej se učit nemusim =D. Taky jsem si vypisovala otázky na příjímačky...ufff je toho hodně... =/. Jéžiš teď tady máte odstavec o škole :D tak to se omlouvám, nemusíte to číst celý ;D ale nic jsem si nevymyslela...kéž bych si to takzvaně "vymyslela" :/ :).

Na ranči nic moc novýho,  uklízí se pastviny po velmi kruté zimě a také využíváme krásného počasí k vyjížďkám ;). Trénuje se atd..

No tak já teď jdu oběhnout ty, co sem chodí, nová SRka bydu schánět až budu mít čas.. bude to lepší ;)

Tak ahoj =P

Konečně píšu.... =)

11. dubna 2010 v 20:01 | Naty |  Dny na ranči
Mám pár dobrých a špatných zapráv....

Ty dobrý jsou, že teď momentálně mám tak tři dny čas, takže budou přednastavené články a také diplomy... :). Využiju tento čas k tomu, abych Vám nahradila tu dobu, kdy tady nebudu a budu se muset učit na zkoušky ;). Zkoušky mám 22.4. takže moc času zas není... :/

Mrzí mě, že sem moc lidí nechodí, i když obíhám, teď budou články tak snad se polepšíte :). Také seženu nějaká nová srka a nějaká smažu, protože sem vůbec nechodí!! :/ Nwm jestli teď nebo později, uvidím... ;)

Také, jak už asi většina ví, mám blbou náladu kvůli Koníkovi.... má alergii na koně, a dneska zjistila že se k nim skoro nemůže ani přiblížit! :´(. Plánovala si ,že bude zvěrolékařka a že bude jezdit na koni... jenomže teď kvůli téhle alergii nemůže :( a navíc, domluvili jsme se že spolu pojedeme na Koňský tábor,  já už to zaplatila takže tam pojedu, sama :(. Ale co, i tak se tam těším, i když tam nikoho nebudu znát :/.

Tak dneska je to spíš o tom, co se děje kolem mě, já teď jdu přednastavit články na celý týden, abyste měli co číst a taky oběhnu SRka...tak se mějte, snad máte lepší náladu než já :)

Vyhodnocení bleskajdy =)

3. dubna 2010 v 19:10 | Naty |  Spřátelené ranče
Tak a je tady vyhodnocení! Všichni kteří napsali, tak napsali odpovědi správně ;).

Diplomek tedy získají:

Hříbě
Marky
Verča-FR
Tereza

Gratuju! Dostanete diplomek :)

3.4.- soutěže

3. dubna 2010 v 19:00 | Naty |  Dny na ranči
Ahoj :)

Hodně mě mrzí, že sem nikdo nechodí, já bych i měla čas psát články, jenomže tady nikdo neni :/. No tak snad se zlepšíte. Ještě mě totiž čekají ty přijímačky, to napíšu až tady budou všichni :).

No a co se dneska dělo na ranči?? Dneska jel Filip na westernovou soutěž do menší vesničky u Prahy. Také jela Šárka naopak na drezurní soutěž do Plzně. Filip jel na Lady Curly a Šárka si půjčila Čarodějku. Všichni byli velice napjatí, ale nakonec jsou výsledky docela přijatelné!! :) Filip se umístil na pátém místě, ale to jen proto, že omylem zavadil v trailu o tyč která spadla. Šárka se s naší šampionkou umístila na druhém místě, což je vážně super ;). Koníci si odpočinuli a dostali od Sáry mrkev s vitamíny =).

Tak to je všechno, pište vzkazíky ;D.

Ahojkys =)